سیستم ATS سُــهـا

نرم افزار هوشمند مدیریت فرآیند جذب و استخدام

مورد اعتماد حرفه‌ای ها

با سیستم مدیریت استخدام سُها، بهینه‌تر از قبل استخدام کنید

ATS سُها، یک سیستم مدیریت استخدام است که تمام فرآیند استخدام سازمان شما را از یافتن، ردیابی و بررسی، تا استخدام بهترین کارجویان، بهبود می‌بخشد.
این نرم افزارِ مدیریت استخدام، به شما کمک می‌کند همه رزومه های رسیده به شرکت را در یک فضا جمع آوری، دسته بندی، امتیازدهی و بایگانی کنید.

با سیستم ATS سُها، استخدام را فرآیند محور کنید

آمارها نشان داده است که بهترین کارجویان ۱ الی ۳ روز در جست‌وجوی شغل هستند. این افراد به خاطر مهارت‌های بالا و دایره‌ی روابط‌شان، زودتر از بقیه متقاضیان موفق به پیدا کردن شغل می‌شوند. بنابراین شما اگر در جست‌وجوی نیروهای کارآمد هستید، باید هرچه زودتر درخواست آن‌ها را بررسی کنید. سیستم ATSسُها، استخدام را فرآیندمحور می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن، بهترین‌ کارجویان را شناسایی کنید.

سیستم ATS
خرید نرم افزار ATS

پروسه‌های وقت‌گیر استخدام را به حداقل برسانید

با ATS سُها می‌توانید به طور ماهرانه‌ای، برخی از فرآیند‌های استخدام را خودکار کنید.
تعیین شایستگی‌های هر فرصت شغلی، تنظیم مراحل استخدام متناسب با هر فرصت شغلی، ایجاد و ارسال خودکار ایمیل و پیامک در هر مرحله از استخدام، ارتباطات به موقع و تعاملات منظم‌تری را با کارجویان و مدیران مربوطه رقم میزند.

با نرم افزار ATS سُها، مبتنی بر داده استخدام کنید

با دریافت گزارش‌های آماری متنوع مثل: میزان رزومه‌های دریافتی از کانال‌های مختلف، میزان مطابقت کارجویان با معیارهای شایستگی سازمان، تعداد و دلایل استخدام‌های موفق و ناموفق و… فرآیند استخدام را بهینه و هدفمند کنید.

گزارشات سامانه ats سُها

با سیستم جذب و استخدام، بانک استعدادهای خود را سازماندهی کنید

گاهی برای برخی فرصت‌های شغلی، رزومه‌های بسیار زیادی ارسال می‌شود. این مشکلی است که یک سازمان و فرصت شغلی خوب با آن روبروست! برای این‌که بتوانید به سرعت استعدادهای برتر را شناسایی کنید، نیازمند راهی برای آنالیز رزومه‌ها هستید. نرم افزار ATS سُها، با شایستگی‌های مورد نظر شما، رزومه‌ها را به سرعت رتبه‌بندی و مرتب‌سازی می‌کند. بنابراین، شما با یک نگاه به بانک متقاضیان، کارجوی برتر را شناسایی می‌کنید!

استخدام سازمان خود را یکپارچه کنید

رزومه‌های دریافت شده از کانال‌های مختلف را، در یک فضا جمع‌آوری و دسته‌بندی کنید.
سیستم ATS سُها، برای شما این امکان را فراهم کرده است که با یک کلیک، تمام رزومه‌های دریافتی از پلتفرم‌های مختلف مانند ای‌استخدام، جابینجا و… را در داشبورد سیستم جذب و استخدام خودتان جمع‌آوری و ذخیره کنید.

ای تی اس

با سیستم جذب و استخدام سُها رزومه‌های بیشتری دریافت کنید

با ایجاد صفحه‌ی فرصت‌های شغلی روی وب‌سایت سازمان خود، می‌توانید از بین بازدیدکنندگان سایت هم، رزومه دریافت کنید. همچنین کارجویان برای همکاری با سازمان شما، می‌بایست به سایت شما سر بزنند و زمانی را صرف پر کردن فرم همکاری کنند. این مورد باعث ارتقاء سئوی سایت و محبوبیت بیشتر برند شما خواهد شد.

چرا باید نرم افزار ATS سُها را انتخاب کنید؟

ما به قدرت پتانسیل‌های انسانی در سازمان اعتقاد داریم. بنابراین به سازمان‌ها کمک می‌کنیم بهترین استعدادها را ردیابی و استخدام کنند.

آموزش نـامـحـدود و پـشـتـیـبـانـی دائـمی
سـفــارشـی ســازی نـرم افـزار متناسب با هویت برند شما
انعطاف پذیر برای نیاز‌های همیشه در حال تغییر شما
ضـمــانــت بـازگـشـت وجـه و امکان لغو آسان در هر زمان

دریافت دمو رایگان

برای هماهنگی جلسه دمو اطلاعات خود را وارد کنید

فرم ثبت دمو در لندینگ

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آیا نرم افزار ATS سُها برای سازمان من مناسبه؟

چطوری هزینه های سازمان من رو کاهش میده؟

نظرات مشتریان سیستم ATS سها

مجله سها

هر آنچه که راجع به فرآیندهای استخدام باید بدانید!